Zobacz nasz profil na facebook

Żurawie HDS

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem rozmaitych żurawi HDS, produkowanych przez uznane w świecie firm HYVA i FASSI. Ponadto, produkujemy również kontenery i montujemy je na żurawie, co umożliwia Klientowi użytkowanie HDS tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne i nie obniża na stałe DMC posiadanego pojazdu.
Hyva

Świetna jakość urządzeń spod marki Hyva to wynik aż 40 lat doświadczenia w branży. Każdy żuraw hydrauliczny tej marki, zanim opuści fabrykę, przechodzi specjalistyczne testy, które mają na celu sprawdzenie i ocenienie jego właściwej funkcjonalności, prawidłowego działania podzespołów i wytrzymałości konstrukcji. Elektronika wykorzystywana w żurawiach Hyva jest pochodzenia renomowanych przedsiębiorstw z Europy, dzięki czemu rzadko ulega awariom.

Producent Hyva to jeden z większych potentatów na rynku – jest znany w ponad 130 krajach oraz posiada 12 nowoczesnych fabryk produkcyjnych, zlokalizowanych m.in. w Niemczech i Włoszech. Firma dokłada wszelkich starań, by wszystkie modele urządzeń spełniały najnowsze rozporządzenia dot. standardów i wymogów europejskich, o czym świadczą wydawane certyfikaty.

Fassi

Grupa Fassi może poszczycić się blisko 55 latami doświadczenia w produkcji zaawansowanych dźwigów hydraulicznych. Wszystkie urządzenia tego typu wyprodukowane przez tą markę, cechuje doskonała jakość – spełniają one wszelkie wymagania europejskie, co potwierdza symbol CE imm przyznawany. Co więcej, posiadają one również zaświadczenia od WDT, UDT oraz NATO, potwierdzające świetną jakość i wytrzymałość.

Firma ma w swojej ofercie aż 60 różnych modeli żurawi hydraulicznych, dostępnych w aż 30 000 różnych konfiguracjach – co pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do potrzeb i wymagań przedsiębiorstw z różnych branż. Modele mogą być bardzo duże, o wielkim udźwigu (ponad 150 tm), a także małe, odpowiednie do mniej wymagających prac (z udźwigiem na poziomie 1 tm). Wszystkie urządzenia tej firmy mają wbudowane nowoczesne systemy, zapewniające m.in. ochronę przed przeciążeniem.

i-King | Poznańska 39, Słupsk 76-200 | Województwo pomorskie | tel: 598425777 | mail: biuro@i-king.pl | NIP: 8393045899 | REGON: 220894990 © KING. Wykonanie: strony internetowe słupskstrony internetowe słupsk